تبلیغات
GAME & Download
GAME & Download
پنجشنبه 23 شهریور 1391


پیش نمایش در ادامه مطلب
تلاش برای پیشرفت !!
در طول تاریخ عناوینی هستند که هر چه با افت و خیز های پی در پی رو به رو شوند نامشان جاودان می ماند. یکی از این بازی ها PES یا به نام دیگر در آسیاWinning Eleven است، که از سال های دور با کنسول های نسل پیشین سونی و مایکروسافت مهمان خانه ها بوده اند و در این نسل نیز این فرایند ادامه پیدا کرده و می کند. هر ساله بازی های مختلفی از Konami (ناشر بازی) منتشر می شود که تا حدودی دچار بیماری افت کیفیت هستند. سری بازی های PES نیز از این قاعده مستثنی نیستند و از سال 2005 با عرضه شماره 6 از این فرانچایز روند رو به رشد بازی متوقف شده، و بازی با افت هایی رو به رو شد که باعث پیشی گرفتن رقیب همیشگی این سری یعنی FIFA شده است. حالا بعد از 7 سال کونامی به دلیل انتظار زیاد طرفداران از این سری تصمیم گرفته است تا PES2013 را هر چه واقعی تر و بهتر از نسخه های پیشین در اختیار بازیباز ها قرار دهد. تغییرات مختلفی در این شماره ایجاد شده است که در طول مقاله به آنها خواهیم پرداخت. به طور کلی روند تغییرات بازی در تمام بخش های بازی اعمال شده است ولی بیشترین تمرکز سازندگان در این نسخه مربوط به برطرف کردن مشکلاتی است که در نسخه های پیشین با آنها رو به رو بوده ایم. بخش های جدید و ثابتی در بازی وجود دارد که می توان به Football Life اشاره کرد که برای بازیبازهایی که علاقه دارند به عنوان یک بازیکن زندگی کنند بسیار مناسب است. طبق روال همیشگی این سری هر ساله بر اساس انتخاب سران کونامی فرد خاصی به عنوان کاور بازی معرفی می شود. امسال به دلیل موفقیت و محبوبیت زیاد Cristiano Ronlado و پایان قرارداد با مسی، این بازیکن به عنوان فردی که تصویرش بر روی کاور رسمی بازی نقش می بندد معرفی شد و از این رو همواره شاهد انتشار تریلر هایی از بازی بوده ایم که محوریت خود را حول Ronaldo داشته اند و مهارت های مختلف وی را که در بازی عینا” و تا حد امکان بر اساس واقعیت طراحی و توسعه یافته است به نمایش می گذاشت.


در این بازی توجه خاصی به Ronaldo شده است و حرکات منحصر فبرد وی به صورت خیلی دقیق در بازی بازسازی شده است. یکی از مثال های واضح این روند شیوه ضربه زدن به توپ است که وی این فرایند را با استایل خاصی انجام می دهد. همین امر در بازی به بهترین شکل ممکن طراحی شده است. البته لازم به ذکر است که تنها Ronlado نیست که به صورت دقیق در بازی طراحی شده است بلکه بازیکنان دیگر همانند Messi,Deco,Ronaldinho, Santi Cazorla, Fabio Coentrado نیز در بین بازیکنانی هستند که همانند رونالدو در بازی طراحی و توسعه یافته اند. در نمایشگاه E3 2012 شاهد نمایش های خوبی از این بازی بودیم. Player ID و Pro Active AI یکی از بخش های جدید بازی بودند که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شدند. در نمایشگاه Gamescom هم کونامی تایید کرد که بازی تا 90 درصد تکمیل شده است و تیم های مختلفی در بازی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کرده و لذت قهرمانی در ماد های مختلف بازی را چشیده و با دیگران موفقیت خود را از طریق اشتراک گذاری آنلاین، به اشتراک بگذارید. لازم به ذکر است که برای اولین بار در تاریخ سری بازی های PES شاهد حضور لیگ برزیل هستیم که با تمام تیم ها در این سری حضور پیدا می کنند. همان طور که در ابتدای مقاله اشاره شد بازی از نظر بخش های مختلف پیشرفت هایی نسبت به نسخه های پیشین کرده است. از بخش های و ماد های مختلف بازی که در آنها تغییرات خوبی اعمال شده است می توان به بخش Performance Training و Football Life اشاره کرد. در بخش Performance Training سازندگان سعی کرده اند تا حد امکان سطح متفاوتی از کنترل و مهارت ها را در اختیار بازیباز ها قرار دهند. گیمر با انجام و به پایان رساندن این ماد می تواند از مهارت های مختلف که در بخش های مختلف و متنوع به وی آموزش داده می شود استفاده کند. در این سری بخصوص در نسخه های پیشین شاهد سیستم راهنمایی بودیم که بازیباز ها را در چگونگی انجام مهارت ها هدایت می کرد. همین سیستم با کمی تغییر دوباره در این سری حضور پیدا خواهد کرد. بخش تمرین به چندین بخش جانبی تقسیم می شود که از آنها می توان به Quick PassesوControl Secondary Players اشاره کرد. البته در PES 2013 شاهد تمرینات خاصی برای گولر ها هستیم تا مهارت بازیباز در استفاده از آنها به سطح مطلوبی برسد. یکی از جذابیت های Pes 2013 مربوط به Football Life است. این ماد بخش های مختلفی که در نسخه های پیشین به صورت مجزا در بازی حضور داشتند را در بر می گیرد. Master League، Become a Legend و Master League online ماد هایی هستند که به طور کلی در FL قرار گرفته اند. در گذشته مشاهده کردیم که هر یک از این ماد ها برای خود دارای تعداد زیادی از قابلیت بود تا گیمر را به عنوان یکی از بهترین ها در دنیای مجازی به دیگران در دیگر نقاط جهان معرفی کند. Master League که امکان خلق تیم های جدید و نوپا را به بازیباز می داد در این بازی با وسعت بیشتری بازیبازان را به چالش می کشاند. Become A Legend که در نسخه های پیشین با استقبال بی نظیری رو به رو شده بود در PES 2013 گزینه های مختلف و متنوعی در اختیاز بازیباز قرار می دهد. گیمر می تواند از بین هزاران انتخاب، بهترین ها را برگزیده و از آنها به عنوان مسیر نجات خود استفاده کند. هر یک از ماد های مذکور برای خود دارای بخش های جانبی بیشماری هستند، به طور مثال امکان اموزش و تمرین دادن بازیکنان جدید و قدیمی فراهم شده است تا از افت مهارت انها جلوگیری شود.


در بخش نقل و انتقال بازی، گزینه های بیشتری وجود دارد تا بازیباز بر اساس آنها بازیکن مورد نظر خود را جستوجو کرده و بر اساس نیازی که به بازیکن خاص دارد با وی وارد مذاکره شود. بخش مذاکره با بازیکنان هم معقول تر شده است و شاهد درخواست های نجومی از بازیکنان نچندان مشهور نخواهیم بود. در Pes 2012 شاهد افت هایی در بخش BAL بودیم. گاهی اوقات بازیکنانی که پتانسیل خوبی برای تبدیل شدن به قهرمان را داشتند موفق به چنین امری نشده یا با آسیب دیدگی جزئی بکلی از سیستم پیشرفت تیم و دیگر بازیکنان جدا شده و مسیر پسرفت را پیش می گرفت. بنا به گفته تولید کننده ارشد بازی در Pes 2013 دیگر شاهد چنین فرایند هایی نخواهیم بود. تنها عوامل بسیار مهم و حساس که در دنیای واقعی می تواند باعث افت کیفیت و مهارت های یک بازیکن شود در دنیای Become A Legend تاثیر خواهد گذاشت. یکی از بخش های جدید و تغییر کرده بازی مربوط به بازی های آنلاین است که اینبار گسترده تر از نسخه های پیشین برای به چالش کشیدن بازیباز ها وارد میدان نبرد می شود. Master League Online دارای سیستم ranking جدیدی به نام Rival Ranking خواهد بود که همانند دنیای بزرگ بازی های RPG لول بندی شده است و بازیباز با هر پیشرفت و موفقیت در بازی به Level های بالاتر دست پیدا می کند. رسیدن به Level ها بالا باعث می شود تا تیم بازیکن در دنیای مجزای شناخته شود و در رده بندی جهانی که در وب سایت اصلی بازی در بخش مربوط بهMLO وجود دارد در مقام بهتری قرار بگیرد. این سیستم به بازیباز اجازه می دهد تا به 240 شهر مختلف سفر، و با بازیکنان دیگر در نقاط مختلف جهان ارتباط برقرار کرده و به تبادل اطلاعات بپردازند. با تاسیس تیم خود در لیگ جهانی می توانید چالش های جدید را تجربه کنید، با افراد دیگر به رقابت بپردازید و از جوایزی که در نظر گرفته شده است استفاده کنید. لازم به ذکر است که بخش MyPES بعد از غیبتی موقتی دوباره بازگشته تا با وب سایت face-book هماهنگ شود و شما را با کاربران این وب سایت اجتماعی آشنا کند. بنا به آخرین گفته ها قرار است در روز های واپسین اطلاعاتی از MyPES در صفحه face-book بازی قرار داده شود. طبق تریلر هایی که از بازی منتشر شده است شاهد گرافیک بهتری هستیم. درPES2012 گاهی اوقات شاهد افت کیفیت بازی در بخش های مختلفی بودیم.


از جایی که تغییرات خوبی در بازی اعمال شده است انتظار می رود که سطح طراحی های هنری و کیفی بازی در سطح خوبی قرار داشته باشد. لباس تیم ها، استادیوم ها و محیط زمین فوتبال هم بسیار عالی کار شده است. یکی از نقاط قوت سری بازی های PES طراحی قوی و هنرمندانه چهره بازیکنان بوده و هست. این قابلیت در این سری به یکی از مهم ترین نشانه های تمایز آن با دیگر بازی ها تبدیل شده است. طبق تریلری که شاهد آن بوده ایم طراحی چهره بازیکنان و استایل کلی آنها به بهترین شکل ممکن انجام شده است. رنگبندی بازی تاکنون بی عیب و نقص بوده و شاهد افکت های خوبی هستیم. در آخر هم باید اینگونه گفت که برای اولین بار می توان حساب ویژه ای بر روی PES 2013 باز کرد، زیرا تغییرات بازی بسیار گسترده بوده و طیف عظیمی از نکات مثبت را به همراه دارد.

منبع

موضوع مطلب : پیش نمایش بازی ها,
برچسب ها : نقد و بررسی PES 13,نقد و بررسی PES 2013,نقد و بررسی بازی Pro Evolution Soccer 2013,نقد و بررسی پی ای اس 13,نقد و بررسی پی ای اس 2013,پیش نمایش PES 13,پیش نمایش PES 2013,پیش نمایش بازی PES 2013,پیش نمایش بازی Pro Evolution Soccer 2013,پیش نمایش پی ای اس 13,پیش نمایش پی ای اس 2013,
ارسال شده توسط MEHDI T7 در ساعت 10:36 ق.ظ | نظرت شما ()

درباره ما
من در این وبلاگ اخبار روز کامپیوتر وبازی , دانلود , مطالب اموزش و ... رو گذاشتم امیدوارم مورد پسندتون باشه نظر هم یادتون نره.
ایمیل مدیر وبلاگ
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید من دراین وبلاگ اخبار روز بازی و ای تی رو گذاشتم. امیدوارم مورد پسندتون باشه نظر هم فراموش نشه..
منوی اصلی
موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
کدام سری مکس پین را بیشتر دوست داشتید.
نویسندگان
ابر برچسب ها
دانلود جدیدترین نرم افزارهای اندروید,نرم افزار جدید اندروید,دانلود بازی اکشن,دانلود بازی فکری برای اندروید,دانلود تم زیبای اندروید,دانلود تم اندروید,دانلود جدیدترین لایو والپیپرهای اندروید,دانلود رایگان بازی,full and free android widgets,دانلود ویجت اندروید,free download games for android,دانلود بازی اکشن اندروید,دانلود جدیدترین تم های اندروید,دانلود بازی تیراندازی اندروید,دانلود لایو والپیپرهای اندروید با لینک مستقیم,دانلود بازی کم حجم,free download live wallpapers for android,free download widgets for android,free download apps for android,دانلود بازی فکری اندروید,دانلود رایگان نرم افزار اندروید با لینک مستقیم,دانلود لایو والپیپر زیبای اندروید,full and free android themes,دانلود جدیدترین ویجت های اندروید,دانلود لایو والپیپر اندروید,دانلود جدیدترین نرم افزار های اندروید,دانلود نرم افزارهای اندروید با لینک مستقیم,full and free android apps,بازی,full and free android live wallpapers,دانلود بازی 2012,دانلود تم های اندروید با لینک مستقیم,دانلود,دانلود بازی اندروید,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود بازی کامپیوتر,دانلود نرم افزار های اندروید با لینک مستقیم,دانلود لایو والپیپر پرو اندروید,دانلود بازی پازل اندروید,download full and free android apps,دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر,دانلود بازی اکشن برای اندروید,اندروید,دانلود بازی برای اندروید,دانلود ویجت های اندروید با لینک مستقیم,free download apk,free download themes for android,دانلود بازی,دانلود بازی ورزشی اندروید,دانلود بازی ماجرایی اندروید,
آمار
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
جستجو

پیوندهای روزانه
❤❤خنده بازار ترول بازار★★
★★★ GoldWwe★★★
سایت تخصصی آندروید 98
بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت
تخصصی ترین مرجع بازی
موزیک♫96♫Music
▓░سایت*✿*عاشقانه░▓
سیمگون و تکنولوژی
جدیدترین اخبار رباتیک و تکنولوژِی
محسن چاوشی
جدید ترین اخبار تکنولوژی
apple
"کلاس ما"
مجله ایرانی - IranMags
Download For Game
گیمرها|Gam3rha
SYSTEM - BAX
دانلود رایگان نرم افزار و بازی موبایل
ارتش سرخ پرسپولیس
دنیای گرافیک سه بعدی
پایگاه اطلاع رسانی کشتی کج
خانه تکنولوژی
عکاسخانه
(بهترین وبلاگ درباره موبایل
مرجع ابزارهای بازی های رایانه ای
"جوک و اس ام اس جدید "
پارک تفریحی علمی وفرهنگی ایرا
دنیای تکنولوژی
/رفاقت\
" دریچه ای رو به دل ها "
اخرین اخبار فیلم و گیم
TH GAME AND TECH gp
♫ dexter music ♫
GRIM ARMY
رنگیـــــن کمان
مشاوره حقوقی
oxygen
\\جدید دانلود//
اخبارفناوری اطلاعات آی تی نیوز
(متفاوت تر از همه چی)
آتش موزیك
دانشنامه مجازی
فیزیک(علمی -آموزشی)
دانلود جدیدترین بازی های XBOX 360
فروشگاه اینترنتی تجارتی ها
سرگرمی-تفریحی-ورزشی
"دوستی خیلی خوبه!؟"
آندرویید.سیمبان.جاوا.عکسهای زیبا
جوک واس ام اس
هر چه میخواهد دل تنگت
.حامی ارسلان قاسمی.
عشق ما پرسپولیس
اندرویدکده
بزرگترین مرجع آموزش اندروید

لینك دوستان
آخرین مطالب ارسالی
دانلود بازی Crysis3
دانلود ترینر بازی Crysis3
دانلود کرک بازی Crysis 3
پچ جدید بازی PES 2013 1.3
دانلود تریلر گیم پلی بازی Tomb Raider
دانلود ترینر بازی Dishonored Dunwall City Trials
GAMELIKE.ir
دانلود بازی Far Cry 3 برای PC
دانلود بازی Far Cry 3 برای XBOX360
دانلود بازی Wartime برای PC
دانلود دمو قابل بازی DmC Devil May Cry برای XBOX360
رای گیری تمام شد پیروزی PES 2013
دانلود کرک سالم بازی The Walking Dead : Epizode 5
دانلود بازی Hitman Absolution برای PC
دانلود کرک بازی Hitman Absolution
دانلود ترینر های بازی Assassin's creed III
نسخه جدید مرورگر فایرفاکس برای اندروید
دانلود لاک اسکرین آندروید Future GO Locker Theme v1.00
دانلود تریلر گیم پلی بازی Crysis 3
دانلود کرک سالم بازی Assassins Creed III
دانلود دومین تریلر بازی GTA V
پیامک ویژه محرم 1391
رفع تمامی مشکلات بازی Call Of Duty Black Ops 2
دانلود باکس ارت بازی Call of duty black ops II
دانلود آهنگ جدید یاس و امین به نام وقت رفتن
بازی محبوب و سرگرم کننده Angry Birds Star Wars 1.0 – اندروید
نسخه جدید بازی پرندگان خشمگین Angry Birds Star Wars v1.0.0
مرورگر سریع اپرا Opera Web Browser 12.10 Build 1652 Final
دانلود بازی FIFA Manager 13 برای PC
دانلود ترینر بازی DOOM 3
yahoo